Oferujemy Państwu serwis oraz montaż zakupionych u nas drzwi, okien oraz rolet.

BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE

Rolowane bramy garażowe firmy AITIX to najnowsze rozwiązanie techniczne i estetyczne spełniające wymagania użytkowników oraz normy bezpieczeństwa.

Bramy rolowane są doskonałym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. Podstawą konstrukcyjną bram rolowanych są panele o wysokości 500 lub 600mm. Bramy rolowane nie znajdują miejsca wewnątrz lub na zewnątrz garażu, ponieważ podczas otwierania panele(segmenty), z których są zbudowane przesuwają się do góry i zajmują miejsce pod sufitem.

Bramy rolowane dostępne są w wielu odcieniach w związku z czy możliwe jest dopasowanie ich do koloru elewacji budynku. Bramy garażowe są trwałe, bezpieczne oraz zmniejszają ubytki ciepła.

Automatyka do bram garażowych zapewnia komfort użytkowania: Piloty: dwu lub cztero kanałowe umożliwiają otwarcie i zamykanie bramy bez konieczności wysiadania z auta.

Bramy rolowane to nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, które osiągnięto poprzez zastosowanie paneli wykonanych z blachy ocynkowanej wypełnionych pianką poliuretanową o grubości 40mm. Dodatkowo bramę rolowaną można wyposażyć w takie zabezpieczenia jak: zasuwa wewnętrzna, uchwyt plastikowy lub zamek.

Dane techniczne:

  • Minimalna wielkość nadproża(480mm)
  • Sekcje bramy stalowe wypełnione pianką PU o grubości 40mm
  • Wyposażone w zabezpieczenia w przypadku pęknięcia linek i sprężyn
  • Standardowo wyposażone w zasuwę boczną lub zamek
  • Prowadnice konstrukcyjne rolek stalowe, ocynkowane
  • Maksymalna wielkość bramy garażowej 5000 mm x 2480 mm
  • Maksymalna wielkość bramy przemysłowej 7500 mm szerokoci lub 6000 mm wysokoci

Zapraszając Państwa - potencjalnych klientów - do nawiązania kontaktu i współpracy z naszą firmą, życzymy zarazem trafnych decyzji inwestycyjnych oraz udanych zakupów.

Biuro Handlowe w Bielsku Białej
w trakcie zmiany lokalizacji
klientów obsługujemy
pod nr tel 33 860 21 72
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9,00-17,00
e-mail paxpolbielsko@poczta.onet.pl

Biuro Handlowe w Żywcu
ul. Dworcowa 2
34-300 Żywiec
Tel / fax 033 860 21 72
e-mail paxpol@poczta.onet.pl