Oferujemy Państwu serwis oraz montaż zakupionych u nas drzwi, okien oraz rolet.

BRAMY SEGMENTOWE GARAŻOWE

Ze względu na swoje szczególne przeznaczenie każdy garaż powinien być pomieszczeniem funkcjonalnym i bezpiecznym. Najistotniejszym elementem odpowiedzialnym za te właściwości jest brama garażowa. Brama, która nie tylko zabezpiecza samochód, lecz często broni także dostępu do domu. Mając na uwadze takie właśnie wymagania, proponujemy Państwu segmentowe bramy garażowe.

Bramy segmentowe garażowe to rozwiązanie wszechstronne - bramę zamontować można zarówno w budowanych obiektach jak i w już istniejących. Ważną zaletą bram segmentowych jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. Poprawia to znacznie bezpieczeństwo kierującego, gdyż podniesiony pancerz bramy nie ogranicza widoczności. Funkcjonalność bramy garażowej segmentowej potwierdzają także poszczególne jej elementy. Profile, z których zbudowany jest pancerz, charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną. Dopływ światła zapewnić można montując w pancerzu profile z przeszkleniem.

Brama segmentowe to rozwiązanie bezpieczne pod każdym względem. Pancerz wykonany z profili PA 77 jest wytrzymały na działania mechaniczne, a solidne prowadnice znacznie utrudniają jego wyrwanie. Brama standardowo wyposażona jest również w zabezpieczenia przed podniesieniem. Hamulec elektromagnetyczny siłownika napędzającego bramę wraz z wieszakami blokującymi skutecznie udaremniają wszelkie próby podważenia bramy. W przypadku zaniku napięcia bramę garażową można otworzyć lub zamknąć za pomocą awaryjnego napędu ręcznego (ANR) w który mogą być wyposażone siłowniki Aluprof.

Zastosowanie napędu elektrycznego oraz zdalnego sterowania zapewnia duży komfort obsługi. Sterowanie radiowe bram garażowych segmentowych pozwala na otwieranie i zamykanie bez potrzeby wysiadania z samochodu. Może to być szczególną zaletą np. w czasie deszczu lub wieczorem - za pomocą pilota, można włączyć oświetlenie podjazdu lub garażu.

Zapraszając Państwa - potencjalnych klientów - do nawiązania kontaktu i współpracy z naszą firmą, życzymy zarazem trafnych decyzji inwestycyjnych oraz udanych zakupów.

Biuro Handlowe w Bielsku Białej
w trakcie zmiany lokalizacji
klientów obsługujemy
pod nr tel 33 860 21 72
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9,00-17,00
e-mail paxpolbielsko@poczta.onet.pl

Biuro Handlowe w Żywcu
ul. Dworcowa 2
34-300 Żywiec
Tel / fax 033 860 21 72
e-mail paxpol@poczta.onet.pl
tml>