Oferujemy Państwu serwis oraz montaż zakupionych u nas drzwi, okien oraz rolet.

MOSKITIERY

Moskitiery to najlepszy sposób na zabezpieczenie pomieszczeń przed owadami bardzo nagminnie występującymi w okresie wiosna - jesień. Przy zastosowaniu siatki o gęściejszym splocie moskitiera daje doskonałą ochronę dla osób cierpiących na alergie zatrzymując pyłki roślinne oraz kurz wszechobecne wokół naszych domów.

Właściwości rolet antyinsektowych:

  • zastosowanie do wszystkich typów okien i drzwi
  • magnes ułatwiający szybkie otwieranie i zamykanie drzwi
  • sposób wykonania powodujący idealną ochronę przed insektami
  • estetyczny wygląd
  • bardzo łatwy i szybki montaż
  • odporne na warunki atmosferyczne (temperaturę, promienie UV i deszcz)
  • konstrukcja zapewniająca bezawaryjne użytkowanie.

Moskitiera ramkowa firmy AITIX to doskonała i zarazem prosta ochrona przed insektami. Uniwersalność ramki polega na tym, że przytwierdza się ją dowolnie: do wewnętrznej, zewnętrznej strony okna lub do ściany w sposób bezinwazyjny. Pozwala to na bezproblemowe otwieranie i zamykanie okien i ram okiennych.

Moskitiery ramkowe firmy AITIX mocowane są za pomocą 4 okrągłych magnesów anizotropowych umieszczonych w czterech rogach ramki. Proponujemy dwa rodzaje magnesów: małe i duże, charakteryzujące się ogromną siłą. Duże i mocniejsze magnesy mają częstsze zastosowanie do moskitier o większych powierzchniach. Stosowanie magnesów gwarantuje bezpieczeństwo montażu moskitier nawet na dużych wysokościach.

Trwałe i elastyczne wykonane moskitiery ramkowej powoduje, że Państwa domy i biura będą zabezpieczone przed insektami, a nawet przed pyłkami i kurzem (przy użyciu siatki z gęściejszym splotem) oraz będą stanowić dekorację okna. Przy zastosowaniu naszych moskitier mogą być Państwo pewni, że latające insekty nie zakłócą Państwa pracy czy wypoczynku. Zbędne staną się spraye przeciw insektom, łapki na muchy i lepiki.

Ramki są dostępne w kolorach białym i brązowym, a siatka w kolorze czarnym i szarym. Moskitiera ramkowa polecana jest do obiektów z dużą ilością okien. Stelaż moskitiery w miejscu przylegania do okna czy muru jest dodatkowo uszczelniany wsuwaną szczoteczką.

Zapraszając Państwa - potencjalnych klientów - do nawiązania kontaktu i współpracy z naszą firmą, życzymy zarazem trafnych decyzji inwestycyjnych oraz udanych zakupów.

Biuro Handlowe w Bielsku Białej
w trakcie zmiany lokalizacji
klientów obsługujemy
pod nr tel 33 860 21 72
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9,00-17,00
e-mail paxpolbielsko@poczta.onet.pl

Biuro Handlowe w Żywcu
ul. Dworcowa 2
34-300 Żywiec
Tel / fax 033 860 21 72
e-mail paxpol@poczta.onet.pl